Číslo položky: 10330
Poslední dražitel: 11144

Dům
olej plátno na kartonu, 50 x 59, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:05:00
Číslo položky: 10206
Poslední dražitel: 8454

Sen noci svatojánské
barevná litografie, 44, 55 x 32, 5 cm, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Aktuální cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:10:00
Číslo položky: 10335

Jaroš Bohumil (1856 - 1924)

Třešňový sad
kvaš na papíře, 40 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10331
Poslední dražitel: 11145

Plachetnice
olej na plátně, 101 x 120, 5 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 25 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10340
Poslední dražitel: 11320

Pasáček
olej na plátně, 51, 5 x 66 cm, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:15:00
Číslo položky: 10328
Poslední dražitel: 10739

Koroptví dýchánek
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nutno čistit, na zadní straně autorovo ověření, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10304
Poslední dražitel: 11451

olej na kartonu, 14, 5 x 19, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1950, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 20 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 10337

Popovič Atanasije (1885 - 1948)

Portrét muže
olej na plátně, 96 x 69 cm, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy odpadlá, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10332
Poslední dražitel: 11146

Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  21:20:00
Číslo položky: 10303
Poslední dražitel: 10657

kombinovaná technika na papíře, 30, 5 x 42 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1950
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč