Číslo položky: 10139
Poslední dražitel: 11334

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Aparatus and Hand
litografie, 42, 5 x 32, 5 cm, nerámováno, volně loženo, značeno v kameni PD, 749/2000, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  20:35:00
Číslo položky: 10137
Poslední dražitel: 11178

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Oekumenisches Konzil
litografie, 43, 5 x 35 cm, nerámováno, volně loženo, značeno v kameni PD, 1128/2000, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  20:30:00
Číslo položky: 10138
Poslední dražitel: 10786

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Vejce na talíři
litografie, 43, 5 x 35, 5 cm, nerámováno, volně loženo, značeno v kameni PD, 1897/2000, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10136
Poslední dražitel: 10340

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Gala kubismus
litografie, 45, 5 x 32 cm, nerámováno, volně loženo, značeno v kameni PD, 49/2000, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  20:20:00
Číslo položky: 10134
Poslední dražitel: 11331

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Podobizna Picassa
litografie, 47 x 40 cm, nerámováno, volně loženo, značeno v kameni PD, 130/2000, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  20:15:00
Číslo položky: 10135
Poslední dražitel: 11331

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Sen
litografie, 39, 5 x 32 cm, nerámováno, volně loženo, značeno v kameni PD, 1515/2000, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10128
Poslední dražitel: 10920

Soukup František (1879 - 1957)

Výhled do krajiny
olej na kartonu, 31 x 37, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  20:10:00
Číslo položky: 10127
Poslední dražitel: 10205

Nečitelně signováno

Horská túra
olej na plátně, 69 x 88 cm, nerámováno, malba silně poškozena, krakeláž, signováno LD, datováno 1889
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.9.2017  20:00:00
Číslo položky: 10123
Poslední dražitel: 9448

Na břehu rybníka
olej na plátně, 66 x 90 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, krakeláž, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  21:55:00
Číslo položky: 10104
Poslední dražitel: 10903

Portrét herečky Dolores Del Rio
olej na plátně, 80 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 48 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 21.9.2017  21:50:00