Číslo položky: 10323

kombinovaná technika na papíře - skica, 11 x 15 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:20:00
Číslo položky: 10264
Poslední dražitel: 11137

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Město
akvarel na papíře, 19, 5 x 24, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10272
Poslední dražitel: 11021

Vodníci
kombinovaná technika na papíře, 14, 5 x 21 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1912
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10274
Poslední dražitel: 11022

Před bouří
litografie, 25 x 17, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, místy zažloutlé skvrny, pasparta, zaskleno, signováno PD, 5/20, datováno 1945
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:25:00
Číslo položky: 10300
Poslední dražitel: 11040

Hradečný Bohumil (1876 - 1960)

Kameničky: Před sněžením
olej plátno na kartonu, 35, 5 x 49, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1939
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10324

kombinovaná technika na papíře - skica, 15 x 10, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10275
Poslední dražitel: 11292

Mukařovský Josef (1851 - 1921)

Žena s růžemi
akvarel na papíře, 25 x 17 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10266
Poslední dražitel: 10249

Skála Vít (1883 - 1967)

Strom v krajině
olej na plátně, 110 x 84, 5 cm, rámováno, rám, plátno a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.9.2017  20:30:00
Číslo položky: 10302
Poslední dražitel: 9960

Nečitelně signováno

Dívka na louce
olej na plátně, 70, 5 x 91, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nečitelně signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10301
Poslední dražitel: 8518

Jelínek Adolf J. Alex (1890 - 1957)

Kočovníci
olej na desce, 64 x 76, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1942
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 300 Kč
Příhoz: 100 Kč