Číslo položky: 10196
Poslední dražitel: 11143

Držkovic Valentin (1888 - 1969)

Leopardi
olej na plátně, 50 x 31, 5 cm, malba a rám mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:20:00
Číslo položky: 10170
Poslední dražitel: 10949

Nečitelně signováno

olej na plátně, 36 x 37, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, rentoaláž, signováno nečitelným monogramem PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:25:00
Číslo položky: 10197

Poslední večeře
olej na plátně, 75 x 75, 5 cm, malba a rám mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10198
Poslední dražitel: 8448

Nesignováno (Bohumír Dvorský)

Italská krajina
pastel, křída na papíře, 23 x 32 cm, pasparta, zaskleno, rám a malba mírně poškozeny, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 600 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:30:00
Číslo položky: 10171

Balíček Karel (1904 - ?)

Motiv ze Svratky
kombinovaná technika na papíře, 49 x 69, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10250

Nečitelně signováno (Kolařík?)

Portréty
olej na plátně, 73, 5 x 57 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:35:00
Číslo položky: 10247
Poslední dražitel: 9162

Směšný Josef (1907 - 1990)

Dívčí poloakt
olej na plátně, 51 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10249
Poslední dražitel: 10219

Vytržená tvář
barevná litografie, 48 x 37, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 19/70, datováno 19/70
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:40:00
Číslo položky: 10248
Poslední dražitel: 11004

kvaš na papíře, 43, 5 x 58 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, ohnutý dolní levý roh, signováno PD, datováno 1937
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 10258
Poslední dražitel: 11271

Ulšmíd Václav F. (1903 - ?)

Muka u cesty
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1953
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.9.2017  21:45:00