9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do vánoční aukce 2019.

Číslo položky: 9330
Poslední dražitel: 10676

Lužnice u Vlkova
olej na plátně, 65, 5 x 81 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.2.2017  20:50:00
Číslo položky: 9329
Poslední dražitel: 10675

Duby na hrázi
olej na sololitu, 71, 5 x 83 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1945, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.2.2017  20:45:00

do vánoční aukce 2019.