Číslo položky: 6918
Poslední dražitel: 8055

olej na plátně, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 105 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2014  23:00:00