Aukce ostatních starožitností ZDE >>

Přijímáme předměty do jarní aukce 2017.

Číslo položky: 6594
Poslední dražitel: 7954

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Řeka Uh
olej na plátně, 144, 5 x 117 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v horní části obtisknutý vypínací rám, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 295 000 Kč
Dosažená cena: 830 000 Kč
Příhoz: 10 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2014  22:35:00

Aukční výsledky zde >>