Číslo položky: 6378
Poslední dražitel: 7697

Hanzen Alexei Vasilievich (1876 - 1937)

Plachetnice
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, signováno LD, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 190 000 Kč
Dosažená cena: 350 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013  22:15:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE