Jméno:
Heslo:


palicka

Aukce obrazů a starožitností

Aukce obrazů a starožitností, případně komisní prodej, je pro prodávajícího jistotou dobrého obchodu, kde odpadají rizika, která hrozí např. při prodeji uměleckých děl a starožitností inzerujícím soukromým „sběratelům“, kteří jsou v naprosté většině pouze ANONYMNÍ překupníci těchto předmětů, využívající pouze neznalosti tržních cen ze strany prodávajícího.

Proto platí pravidlo, že „OBRAZY A STAROŽITNOSTI PRODÁTE NEJLÉPE V AUKCI“, a to i přes např. 10 % smluvní provizi z prodeje předmětu. V naší aukční síni je provize z prodeje smluvní od 5 %. V naší aukční síni vidíte všechny předměty v aukci on-line. Po aukci se dosažená cena u každé položky automaticky zapíše do historie aukčních výsledků. V naší aukční síni máte jistotu seriózního, diskrétního jednání a relevantní dosažené prodejní ceny v aukci či komisním prodeji.

Aukční síň Galerie Národní 25 vyhotovuje ověřovací certifikáty, které přikládá ke každému prodanému dílu, aby měl kupující jistotu, že obraz prošel řádným odborným zkoumáním za přítomnosti znalce z oboru a restaurátora, který svojí sondou do malby garantuje přibližné stáří malby obrazu. Znalec provádí průzkum malby na základě svých letitých zkušeností v tomto oboru za pomoci UV lampy, kdy je schopen okamžitě zjistit a odhalit, je-li malba původní či jedná-li se o kopii, falzum apod. Padělky se na českém trhu vyskytují příliš často, proto aukční síň Galerie Národní 25 přistoupila dobrovolně k vystavování těchto ověřovacích certifikátů, kde je mj. také zobrazena barevná fotografie zkoumaného výtvarného díla. Spolupracujeme také s celou řadou odborníků v oboru, obchodníků s uměním, kunsthistoriků, zahraničních znalců, ale především je to více jak 2000 našich dražitelů, kteří jsou pro nás nevyčerpatelným zdrojem odborných názorů a informací ze života českých i zahraničních aurtorů. Tímto způsobem vyloučíme možnost prodeje padělku nejméně na 99%.

Zakládáme sbírky cenných uměleckých děl, poskytujeme poradenství a konzultace ohledně nákupu a prodeje uměleckých děl kdekoli v EU.

Pokud vlastníte obrazy, u kterých nám sdělíte jméno autora, rozměr a techniku malby (olej, akvarel, kvaš…), sdělíme Vám orientační vyvolávací či prodejní cenu také ihned na telefonu 737 571 660

Nevíte-li jméno autora nebo máte-li zájem nechat si ohodnotit jiné starožitnosti, než obrazy, zašlete Vaši nabídku e-mailem včetně kvalitních fotografií předmětů. Obratem Vám sdělíme vyvolávací cenu a možnosti ohledně případné privátní návštěvy a odvozu např. obrazů velkých rozměrů, těžkého nábytku apod.

V naší galerii poskytujeme bezplatné znalecké posouzení předmětů, expertízy obrazů, restaurátorské zprávy a restaurování obrazů, aukční katalog, písemné znalecké posudky (zpoplatněno), poradenské služby v oblasti výtvarného umění a starožitností, včetně odborného posouzení předmětů vhodných pro prodej v aukci naším expertem, privátní návštěvy za účelem posouzení předmětů a bezplatný odhad jejich ceny, smluvní nízké provize z prodeje od 5 % při nabídce významného zahraničního či českého autora.

V hotovosti vykupujeme obrazy méně i více známých autorů, sklo, porcelán, šperky ze stříbra, platiny a zlata, české granáty v obecném kovu, pohlednice do r. 1960, hodiny a hodinky.

Také Váš nenápadný, tmavý a možná (pro Vás) ošklivý obraz může být vydražen za rekordní cenu v ČR.

palicka

Znalec na telefonu:
737 571 660
gn25@galerie-narodni.cz


CZ EN DE

TOPlist

pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo
stálých dražitelů

Provize z aukčního a komisního prodeje

od 5 %Okamžitá platba


v hotovosti za Vaše starožitné předměty a výtvarné umění