Jméno:
Heslo:

palicka
    #aukce obrazů     #sklo, porcelán, hodinky, šperky

Přijímáme předměty do únorové aukce 2017.

olej na plátně, 92 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1913, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen

Vyvolávací cena: 16 500,- Kč
Dosažená cena: 140 000,- Kč
   Příhoz: 5 000,- Kč

Ukončení aukce: 9.12.2014 21:50:00    historie příhozů

aktualizovat čas

Číslo položky: 6938
Poslední dražitel: 2329

Aukční výsledky zde >>

Znalec na telefonu:
737 571 660
gn25@galerie-narodni.cz

CZ EN DE

pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo
stálých dražitelů