Jméno:
Heslo:

palicka
    #aukce obrazů     #sklo, porcelán, hodinky, šperky

Přijímáme předměty do únorové aukce 2017.

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Řeka Uh
olej na plátně, 144, 5 x 117 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, v horní části obtisknutý vypínací rám, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen

Vyvolávací cena: 295 000,- Kč
Dosažená cena: 830 000,- Kč
   Příhoz: 10 000,- Kč

Ukončení aukce: 27.5.2014 22:35:00    historie příhozů

aktualizovat čas

Číslo položky: 6594
Poslední dražitel: 2575

Aukční výsledky zde >>

Znalec na telefonu:
737 571 660
gn25@galerie-narodni.cz

CZ EN DE

pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo
stálých dražitelů