Jméno:
Heslo:

palicka
    #aukce obrazů     #sklo, porcelán, hodinky, šperky

Přijímáme předměty do jarní aukce 2017.

Pumpa
kombinovaná technika, olej - tempera na papíře, fixováno na překližce, 27 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, v dolní části přemalby a podmalby, pod UV lampou viditelné skvrny v dolní polovině obrazu, signováno 2 x, PD i LD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, vystaveno v roce 1939 v Alšově síni, č. katalogu 21 a v umělecké besedě v Obecním domě v Praze v březnu 1940, č. katalogu 165, restaurátorská zpráva přiložena

Vyvolávací cena: 395 000,- Kč
Dosažená cena: 1 160 000,- Kč
   Příhoz: 10 000,- Kč

Ukončení aukce: 20.12.2013 22:25:00    historie příhozů

aktualizovat čas

Číslo položky: 6257
Poslední dražitel: 2265

Aukční výsledky zde >>

Znalec na telefonu:
737 571 660
gn25@galerie-narodni.cz

pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo
stálých dražitelů