Jméno:
Heslo:

palicka
    #aukce obrazů     #sklo, porcelán, hodinky, šperky

Přijímáme předměty do únorové aukce 2017.

olej na plátně, 95 x 115 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen

Vyvolávací cena: 49 500,- Kč
Dosažená cena: 280 000,- Kč
   Příhoz: 5 000,- Kč

Ukončení aukce: 9.12.2013 22:25:00    historie příhozů

aktualizovat čas

Číslo položky: 6158
Poslední dražitel: 2436

Aukční výsledky zde >>

Znalec na telefonu:
737 571 660
gn25@galerie-narodni.cz

CZ EN DE

pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo
stálých dražitelů