Jméno:
Heslo:

palicka
    #aukce obrazů     #sklo, porcelán, hodinky, šperky

Přijímáme předměty do únorové aukce 2017.

Ponocný
kvaš na papíře, 58 x 36 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno PD, datováno 1947, na zadní straně krycího kartonu štítek původního vlastníka, přiložena kopie dopisu Josefa Lady původnímu majiteli obrazu, redaktoru Mladé fronty F. K. Zemanovi ze září 1954, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, kladně posouzeno panem Mgr. Josefem Ladou ml., vysoce kvalitní dílo galerijní úrovně, hodnoty a rozměru

Vyvolávací cena: 1 500 000,- Kč
Dosažená cena: 1 600 000,- Kč
   Příhoz: 10 000,- Kč

Ukončení aukce: 19.12.2012 22:00:00    historie příhozů

aktualizovat čas

Číslo položky: 5360
Poslední dražitel: 2135

Aukční výsledky zde >>

Znalec na telefonu:
737 571 660
gn25@galerie-narodni.cz

CZ EN DE

pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo
stálých dražitelů