Jméno:
Heslo:

palicka
    #aukce obrazů     #sklo, porcelán, hodinky, šperky

Přijímáme předměty do jarní aukce 2017.

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | »

Malý Václav (1874 - 1935)

olej na kartonu, 59 x 39, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století

Vyvolávací cena: 15 000,- Kč
Dosažená cena: 28 611,- Kč
   Příhoz: 500,- Kč

Ukončení aukce: 21.9.2011 21:10:00    historie příhozů

aktualizovat čas

Číslo položky: 4451
Poslední dražitel: 381

Postavy
olej na kartonu, 36, 5 x 49 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1970, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen

Vyvolávací cena: 28 000,- Kč
Dosažená cena: 48 000,- Kč
   Příhoz: 1 000,- Kč

Ukončení aukce: 21.9.2011 20:45:00    historie příhozů

aktualizovat čas

Číslo položky: 4463
Poslední dražitel: 1873

V bukovém lese
olej na kartonu, 35 x 49, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen

Vyvolávací cena: 49 000,- Kč
Dosažená cena: 49 000,- Kč
   Příhoz: 1 000,- Kč

Ukončení aukce: 21.9.2011 20:35:00    historie příhozů

aktualizovat čas

Číslo položky: 4462
Poslední dražitel: 1861

olej na kartonu, 25 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen

Vyvolávací cena: 29 500,- Kč
Dosažená cena: 36 000,- Kč
   Příhoz: 1 000,- Kč

Ukončení aukce: 21.9.2011 20:30:00    historie příhozů

aktualizovat čas

Číslo položky: 4460
Poslední dražitel: 1243

Zima na venkově
olej na plátně, 49 x 58 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století

Vyvolávací cena: 16 000,- Kč
Dosažená cena: 18 000,- Kč
   Příhoz: 500,- Kč

Ukončení aukce: 21.9.2011 20:25:00    historie příhozů

aktualizovat čas

Číslo položky: 4458
Poslední dražitel: 1777

olej plátno na kartonu, 16, 5 x 22, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století

Vyvolávací cena: 19 500,- Kč
Dosažená cena: 21 000,- Kč
   Příhoz: 500,- Kč

Ukončení aukce: 21.9.2011 20:20:00    historie příhozů

aktualizovat čas

Číslo položky: 4457
Poslední dražitel: 1710

Malý Václav (1874 - 1935)

Kameničky u Trhové Kamenice (Železné hory)
olej na kartonu, 25 x 32, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století

Vyvolávací cena: 9 500,- Kč
Dosažená cena: 14 000,- Kč
   Příhoz: 500,- Kč

Ukončení aukce: 21.9.2011 20:15:00    historie příhozů

aktualizovat čas

Číslo položky: 4455
Poslední dražitel: 863

olej na překližce, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století

Vyvolávací cena: 7 500,- Kč
Dosažená cena: 8 500,- Kč
   Příhoz: 100,- Kč

Ukončení aukce: 21.9.2011 20:10:00    historie příhozů

aktualizovat čas

Číslo položky: 4454
Poslední dražitel: 1459

O žních
olej na překližce, 27, 5 x 35, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století

Vyvolávací cena: 12 500,- Kč
Dosažená cena: 12 900,- Kč
   Příhoz: 500,- Kč

Ukončení aukce: 21.9.2011 20:00:00    historie příhozů

aktualizovat čas

Číslo položky: 4453
Poslední dražitel: 1100

Letní noc
mezzotinta, 53, 5 x 46 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD, 20. léta 20. století

Vyvolávací cena: 8 500,- Kč
Dosažená cena: 9 600,- Kč
   Příhoz: 100,- Kč

Ukončení aukce: 20.9.2011 22:15:00    historie příhozů

aktualizovat čas

Číslo položky: 4547
Poslední dražitel: 1028

Aukční výsledky zde >>

Znalec na telefonu:
737 571 660
gn25@galerie-narodni.cz

pocitadlopocitadlopocitadlopocitadlo
stálých dražitelů